Hybridní gelová manikůra

jak ji správně vytvořit
Hybridní laky jsou tu už nějaký ten čas a získaly si oblibu mezi mnoha jejich nositelkami. Trend hybridní gelové manikůry začal nabírat na síle před několika lety, kdy začaly postupně vytlačovat tipsy a dámy chtěli manikůru, které déle vydrží, bude lépe vypadat, bude působit přirozeněji a práce s ní bude jednodušší. Díky tomu se na trhu objevili preparáty pro hybridní manikůru.

Hybridní lak je typ laku, který se od běžného laku liší hlavně svým složením a tím, že vytvrzuje reakcí na UV záření v lampě na nehty. Hybridní manikůra zaručuje hezké nehty bez odlupování laku a bez šmouh, až po dobu 3 týdnů. Konzistence laků mohou být husté, řídké nebo stejné jako u klasických laků. Díky množství výrobců jsou dnes na trhu dostupné stovky možných barev, preparátů a příslušenství. Tvoříme také startovní sady, aby každá manikérka mohla zkusit hybridní manikůru i sama doma a přesvědčila se, jak snadné to může být. Pojďme na to!

Preparát TopCoat

Ukončovací tvrdá vrstva, která dodá lakování hloubku a zároveň chrání lak před poškozením. Na výběr obyčejně bývá lesklý a matný TOP
 
Co budeme potřebovat

Preparát TopCoat

Ukončovací tvrdá vrstva, která dodá lakování hloubku a zároveň chrání lak před poškozením. Na výběr obyčejně bývá lesklý a matný TOP

UV/LED lampa na nehty SUN-DUAL

Značková lampa na nehty používající technologii LED diod. Lampa je vybavena časovačem s displayem a senzorem pohybu. Celkový výkon je 48W. Lampa je určena pro profesionální použití a je výhodná hlavně pro pedikůru.
Koupit

UV/LED lampa na nehty SUN5

Značková lampa na nehty používající technologii LED diod. Lampa je vybavena časovačem s displayem, senzorem pohybu a režimem nízkého ohřevu. Celkový výkon je 48W. Lampa je určena pro profesionální použití.
Koupit